پیام عاشقانه یک ایرانی به نامزد کریس رونالدو + عکس

نامزد کریس رونالدو ، که بعد از ایرینا شایک مدلینگ روسی به تازگی در صفحات اجتماعی و فضای مجازی نامش بسیار سرچ می شود از سوی یک کابر ایرانی پیام عاشقانه و دعوت به ایران دریافت می کند. همه چیز از یک پیام ساده شروع شد، یک کاربر ایرانی هوادار کریس رونالدو در نرم افزار تلگرام، نام نامزد جدید این بازیکن فوتبال را سرچ کرده و بعد توانسته بود برای او پیام بگذارد.

پیج منتسب به این مدل که به تازگی با کریس رونالدو آشنا شده هم با تعجب پرسیده بود که چطور این کاربر شماره اش را پیدا کرده درحالی که نمی دانست امکان سرچ نام کاربری در این نرم افزار وجود دارد، اما از آن لحظه به بعد و انتشار تصویر این مکالمه در اینستاگرام دوست رونالدو سبب شد تا تعداد زیادی از فارسی زبانان به اینستاگرام او بروند و تقریبا تا صبح همه چیز می شد در اینستاگرام او دید.

از متقاضی پراید مدل 78 تا... تا جایی که تا صاحب پیج منتسب به نامزد رونالدو از همه بخواهد به دلیل دیروقت بودن، بروند و استراحت کنند!

 این اولین بار نیست که برخی از کاربران ایرانی اینچنین به پیج  افراد مختلف حمله می کنند، پیشتر یک آمریکایی به جای داور استرالیایی بازی ایران و عراق، داور بازی ایران و آرژانتین، زایتسف سرشناس ایتالیایی و مسی،اسیر چنین حملاتی شده اند.

اینستاگرام ایرینا شایک

جالب است که در پاسخ نامزد جدید کریس رونالدو می نویسد:

من از این پیام ها بسیار دریافت کرده ام ولی سوال من این است که تو چطور شماره ی من را پیدا کرده ای؟

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه