رامبد جوان. رامبد جواندر صفحه اینستاگرام خود با اشاره به ایام محرم نوشت:. نوشته های اینستاگرام رامبد جوان در مورد محرم. الان اونایى که هى ایراد مى گیرن چرا تسلیت نمى گم آروم و راضى شدن؟؟؟ الان منو ادب کردن؟؟؟؟؟. ٥ پست قبل عرض کردم با شروع ماه محرم آرامشمون بیشتر بشه و بیشتر به مردونگى و به حق بودن و به حق موندن فکر کنیم و خیلى چیزا یاد بگیریم. این لحن و ادبیات منه براى ورود به ایامى که براى هممون پراز معنى و عمق و تزکیه است. واقعاً بعضى ها شورش رو در مى آرن از بس در حال تذکر دادن و ایراد گر ...


رامبد جوان

رامبد جواندر صفحه اینستاگرام خود با اشاره به ایام محرم نوشت:

نوشته های کوبنده رامبد جوان در مورد محرم

نوشته های اینستاگرام رامبد جوان در مورد محرم

الان اونايى که هى ايراد مى گيرن چرا تسليت نمى گم آروم و راضى شدن؟؟؟ الان منو ادب کردن؟؟؟؟؟

٥ پست قبل عرض کردم با شروع ماه محرم آرامشمون بيشتر بشه و بيشتر به مردونگى و به حق بودن و به حق موندن فکر کنيم و خيلى چيزا ياد بگيريم. اين لحن و ادبيات منه براى ورود به ايامى که براى هممون پراز معنى و عمق و تزکيه است.

واقعاً بعضى ها شورش رو در مى آرن از بس در حال تذکر دادن و ايراد گرفتن و غر زدن بى اساس و فکر هستن. بذارين حالا که اينجاييم و فقط خودمونيم بى رودربايستى يه چيزى به بعضيا بگم.

واقعاً رفقا بعضى وقتا از تماشا کردن مطالبى که يه تعدادى مى ذارن حالم خيلي بد مى شه مثل کمپين يک ميليون امضا درباره ى فاجعه منا که به سازمان ��لل تحويل داده بشه.که گفتن من چقدر پول گرفتم که توى صفحم دارم تشويق مى کنم به جمع کردن امضا!!؟؟؟؟ آخه پولِ چى بگيرم؟ از کى بگيرم؟ واسه چى بگيرم؟؟ يا نکاتى به همين بى اساسى راجع به خندوانه.خواهش مى کنم عزيزان حرمت همديگه رو حفظ کنيم. بيايم در اين شبها به جاى معلم اخلاق شدن و دست آدمهاى شارلاتانى مثل من رو برملا کردن:)) به عمق وجود خودمون بريم و سعى کنيم کمى از تلخيها و تيرگيهاى روحمون رو با ياد سالار شهيدان کم کنيم.

در ضمن مخلص تک تک شمايى که ماه و مهربونين هستم و به اونايى هم که دلخوريم رو ابراز کردم مى گم که برادرتونم و حق برادرى رو هم به جا مى آرم تا ابد.

دوستتون دارم و احساس کردم لازمه همينجا باهاتون در ميون بذارم.

باز هم تسليت مى گم.

عکس هم ربطى به بحثمون نداره ولى قشنگه.

مخلص همتون و يا حق

 


مطالب بيشتر در اين مورد

لو رفتن عکسهای بی حجاب بازیگر زن در اینستاگرام + عکس

مجری زن تلویزیون در روضه امام حسین + عکس

متن خداحافظی امیرتتلو از فضای مجازی و اینستاگرام + عکس

استراحت نکردن مجری زن تلویزیون باعث شد بیمارستانی شود+ عکس

دختر و پسر ضرغامی در اینستاگرام+عکس

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه