نظر جالب شراره رخام در مورد ستایش و بازیگر زن این سریال


نظر جالب شراره رخام در مورد ستایش و بازیگر زن این سریال

شراره رخام بازیگر سینما و تلویزیون که سال گذشته در برنامه «کافه سوال» حضور یافته بود و به صراحت از تزریق ژل لب اش اظهار پشیمانی کرده بود، مدتی است کم کارتر از قبل شده و البته تجربه های تازه ای را در مسیر هنری اش قرار داده است.

 

این بازیگر با نام بردن از مافیاهایی که در زمینه انتخاب بازیگر فعالیت دارند دلیل کم کار شدنش در عرصه تلویزیون را نتیجه عدم وابستگی به این مافیاها می داند.

شراره رخام در بخشی از گفتگویش هم به صراحت به انتقاد از فصل تازه سریال «ستایش» می پردازد و جالب اینجاست که او نیز به مانند اغلب مخاطبان این سریال از کیفیت چهره پردازی پایین این کار و بازی بازیگر اصلی گلایه می کند.

 

 

*مدتی است کمتر شما را در سینما و تلویزیون می بینیم؛ این دوری خودخواسته بوده و یا مشکل نداشتن پیشنهاد خوب است؟

من مشغول کار هستم. در سال گذشته در 3 تله فیلم بازی کردم. یک فیلم سینمایی با عنوان «مبارزان کوچک» را هم در نوبت اکران دارم. اما چون از فضای کارهای سریالی دور شده ام، این ذهنیت بوجود می آید که از بازیگری دور شده ام. وقتی از طریق تلویزیون در معرض دید مخاطبان نباشید، چنین احساس می شود که از سینما و تلویزیون فاصله گرفته اید. البته مردم حق هم دارند چنین فکری کنند چرا که یک بازیگر باید در سال حداقل در دو سریال ایفای نقش کند تا مخاطبان او را از خاطر نبرند.

 

 

*دلیل عدم حضورتان در سریالهای تلویزیونی چیست؟

اغلب سریال های ما درگیر مافیا شده. مافیایی که پشت انتخاب بازیگر در سریال های تلویزیونی است، باعث می شود یک سری دخترخاله و پسرخاله عوامل یک شبه وارد تلویزیون شوند و به شهرت برسند.

این افراد در سریال های 20 قسمتی، 36 قسمتی و یا هر تعداد قسمتی که هست بازی می کنند و معروف می شوند و با افتخار می گویند این اولین کار من است و بعد سر از برزیل در می آورند!!!

 

 

*یعنی اصلی ترین دلیل کم کاری تان را باید عدم وابستگی به این مافیاها بدانیم؟

البته سریال هایمان هم ضعیف شده اند. به عنوان مثال همین فصل دوم سریال «ستایش» را نگاه کنید. ابتدایی ترین گریم را بر روی صورت خانم نرگس محمدی انجام داده اند؛ با کم رنگ کردن چشم و ابرو که نمی توان بازیگر جوان را مسن نشان داد. صورت این بازیگر به دلیل اینکه فرم گِردی دارد حتما می بایست گریم سه بُعدی روی آن انجام می دادند.

از گریم هم که بگذریم، بازی خود نرگس محمدی به عنوان یک خانم مسن اصلا باورپذیر نیست. در بازی ایشان طمأنینه ای وجود ندارد. صدا و راه رفتن ایشان اصلا شبیه به افراد مسن نیست.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه