محسن فروزان | کیک تولد خاص محسن فروزان + عکس

محسن فروزان دروازه بان ملی پوش استقلال که نزدیک به یک سال است دروازه بانی استقلال را برعهده دارد عکسی از کیک تولد 27 سالگی خود را منتشر کرده است و در اینستاگرامش نوشت: «دیشب شب تولدم بود. جاى تک تک شما عزیزان خالى بود، ممنونم از همه لطفى که نسبت به من دارین.»

کیک تولد محسن فروزان

محسن فروزان دشتی متولد 14 اردیبهشت 1367 از رشت می باشد.وی فوتبال خود را از تیمهای پایه پگاه گیلان آغاز کرد و در سن 16 سالگی به تیم بزرگسالان پگاه گیلان پیوست. سپس برای انجام خدمت سربازی به مدت دو سال (1388-1386) به تیم نظامی ملوان بندر انزلی پیوست. وی پس از پایان خدمت سربازی به داماش رشت بازگشت. فروزان توسط فیروز کریمی به ترکیب اصلی داماش گیلان رسید. محسن فروزان جزو بازیکنانی است که از آکادمی و پایه تیم فوتبال داماش گیلان به فوتبال ایران معرفی شده است.

فروزان سال 1389 به تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز پیوست و پس از پایان فصل، در سال 1390 به باشگاه فوتبال تراکتورسازی تبریز ملحق شد. فروزان در سال 1392 دوبازه به گسترش فولاد بازگشت و با اتمام سال با قراردادی دوساله به تیم تراکتور سازی تبریز آمد اما او پس از مدتی قرارداد خود را با تراکتور سازی فسخ کرد. محسن فروزان در تیرماه سال 1393 با عقد قراردادی 3 ساله به تیم فوتبال استقلال تهران پیوست.

محسن فروزان دروازه بان استقلال

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه