شرایط جودوکاران خوب است

مجید زارعیان در گفتگو با برنا:

سرمربی تیم ملی جودو کشورمان گفت: قبل از حضور در مسابقات قهرمانی آسیا در چند تورنمنت شرکت می‌کنیم که حکم کسب سهمیه المپیک هم دارند و برای ما از اهمیت بالایی برخوردارند.

اردوی تیم ملی جودو برای آماده سازی بابت حضور در مسابقات قهرمانی آسیا از هفته گذشته آغاز شده و سرمربی این تیم از شرایط ملی پوشان اظهار رضایت می کند.

مجید زارعیان در گفتگو با خبرنگار ورزشی برنا درخصوص شرایط تیم ملی اظهار داشت: از دوشنبه هفته گذشته اردوی تیم ملی آغاز شده و ملی پوشان دعوت شده شرایط خوبی دارند. حدود 40 نفر از کسانی که در مسابقات کشوری مدال گرفته و مستعد هستند به اردو دعوت شده اند. نفرات دیگری را هم مدنظر داریم که شاید برخی به دلیل امتحانات و شاید هم مصدومیت به اردو نیایند اما تمرینات به خوبی پیش می رود و از وضعیت راضی هستم.

وی ادامه داد: قبل از حضور در مسابقات قهرمانی آسیا در چند تورنمنت شرکت می کنیم که حکم کسب سهمیه المپیک هم دارند و برای ما از اهمیت بالایی برخوردارند. در این تورنمنت ها می توانیم نقاط ضعف و قوت را بشناسیم و ورزشکاران را محک بزنیم.

زارعیان با اشاره به اردوی خارج از کشور برای تیم ملی جودو گفت: سال آینده اردوی مشترک در کشور کره خواهیم داشت. در این اردو فقط تمرین می کنیم و خبری از مسابقه نیست.

زارعیان درباره وضعیت محمدرضا رودکی برای حضور در تیم ملی بیان کرد: من رودکی را به اردوی تیم ملی دعوت کرده ام و او به زودی در اردو حاضر خواهد شد. من سرمربی تیم ملی هستم و اختیار تام دارم. الان هم تیمم بیشتر از هر چیز به آرامش نیاز دارد و نمی خواهم حاشیه ایجاد شود.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه