طراح برند مارچسا. پیراهن طلایی خیره کننده‎ی ساندرا بولاک Sandra Bullock را به یاد دارید؟ همانی که هنگام برنده شدن اولین اسکارش برای فیلم “نقطه کور” به تن کرده بود؟ آن لباس زیبا که کاملا هم روی تن بولاک نشسته بود، کار کسی نبود جز جورجینا چپمن Georgina Chapman و کارن گریگ Karen Craig ، زنان طراح برند مارچسا Marchesa که اولین مجموعه‎ی کارهایشان را سال 2004 عرضه کردند. این برند از آن زمان تا حالا، لباس‎های عروس را نیز به کارنامه‎ی کاری‎شان اضافه کرده و به یکی از محبوب ترین برند‎های این صنعت تبد ...


طراح برند مارچسا

پیراهن طلایی خیره کننده‎ی ساندرا بولاک Sandra Bullock را به یاد دارید؟ همانی که هنگام برنده شدن اولین اسکارش برای فیلم “نقطه کور” به تن کرده بود؟ آن لباس زیبا که کاملا هم روی تن بولاک نشسته بود، کار کسی نبود جز جورجینا چپمن Georgina Chapman و کارن گریگ Karen Craig ، زنان طراح برند مارچسا Marchesa که اولین مجموعه‎ی کارهایشان را سال 2004 عرضه کردند. این برند از آن زمان تا حالا، لباس‎های عروس را نیز به کارنامه‎ی کاری‎شان اضافه کرده و به یکی از محبوب ترین برند‎های این صنعت تبدیل شده‎اند.

 

دو طراح برند مارچسا Marchesa

جورجینا چپمن Georgina Chapman و کارن گریگ Karen Craig

 

ما با دو خانم طراح برند مارچسا Marchesa گفتگویی دوستانه داشته‎ایم و از آنها پرسیده‎ایم که این طرح های رویایی و زیبا چطور به ذهنشان می‎رسد؟ طرح‎هایی که ترکیبی بی‎نظیر از زنانگی و به روز بودن هستند. همچنین در مورد چگونگی الهام گرفتن شان از آنها سوال کردیم و چند نکته‎ی ویژه هم برای عروس‎های آینده داریم.

 

 

چه نوع سبک پیراهنی را بیشتر می‎پسندید؟

هر عروسی با دیگری فرق دارد به همین دلیل ما همه نوع پیراهنی را طراحی می کنیم. از کمر امپراتوری گرفته تا آستین بلند . من معتقدم که هر کس باید بعد از پوشیدن لباس راضی بوده و در آن اعتماد به نفس داشته باشید. اگر در لباستان احساس راحتی نکنید هرگز نمی‎توانید لذ�� کافی را ببرید. خیلی مهم است که لباسی را انتخاب کرده که بتوانید به راحتی با آن بنشینید، حرکت کرده و برقصید.

 

دو خانم طراح برند مارچسا Marchesa +عکس - تصویر 2

دو خانم طراح برند مارچسا Marchesa +عکس - تصویر 3

دو خانم طراح برند مارچسا Marchesa +عکس - تصویر 4

دو خانم طراح برند مارچسا Marchesa +عکس - تصویر 5


کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه