حواشی بازی دوم والیبال ایران و آمریکا در لس آنجلس + تصاویر

ملی پوشان والیبال ایران در دومین بازی پیاپی خود در لیگ جهانی 2015 هم برابر ایالات متحده آمریکا شکست خوردند. روند بازی دوم برای ملی پوشان کشورمان درست مثل بازی قبل بود و بعد از دو ست ضعیف ملی پوشان در ست سوم بازی را از آن خود کردند و سرانجام در ست چهارم و در یک بازی نزدیک نتیجه را به حریف واگذار کنند. این دو شکست 3-1 برابر آمریکا موجب شد تا ایران دست خالی و بدون حتی یک امتیاز امریکا را ترک کند و چشم به دیدارهای بعدی داشته باشد.

نخستین مسابقه تیم ملی والیبال ایران در لیگ جهانی سال 2015 از ساعت 6 و 40 دقیقه بامداد امروز در سالن یو اس سی گی لن شهر لس آنجلس آمریکا آغاز شده بود. 95 درصد تماشاگران حاضر در سالن را ایرانیان مقیم لس آنجلس و آمریکا تشکیل داده بودند.

دیدار با مدافع عنوان قهرمانی هیچ معجزه ای برای تیم ملی کشورمان به همراه نداشت و ملی پوشان کشورمان با نتیجه ای مشابه بازی قبلی بازی را واگذار کردند. تیم کشورمان که در این بازی شهرام محمودی، امتیازآورترین بازیکن بازی قبلی را در اختیار نداشت دو ست طول کشید تا به ترکیب ایده آل خود دست یابد اما همین مصدومیت ها به تیم ضربه زد و موجب شد تا بعد از دو بازی اندوخته امتیازات تیم ما صفر باشد. 
 
در کنار مصدمیت محمودی، فرهاد ظریف هم شرایط مناسبی نداشت. او که پیش از این بازی ها مصدوم شده بود امروز با درد و بانداژ روی دست اش در بازی حاظر شد و همین مسئله هم موجب شد تا ایران مانند بازی قبلی در دریافت ها مشکل داشته باشد و همین مسئله هم موجب اختلاف امتیاز بالا در دو ست نخست شد.
 
ملی پوشان کشورمان در ست سوم به خودشان امدند و با حضور موثر سامان فائزی موفق شدند یک ست را از آن خود کنند اما سرانجام در ست چهارم و در حالی که تا میانه های ست پا به پای هم پیش می آمدند این امریکایی ها بودند که کم کم اختلاف امتیازات خود را زیاد کردند و سرانجام برنده بازی شدند. 
تیم ملی کشورمان در ادامه این رقابت ها چهار بازی دیگر در لهستان و روسیه انجام خواهد داد و سرانجام در دور برگشت در شش دیدار در تهران میزبان حریفان خود خواهد بود.
 
اسلوبودان کواچ سرمربی تیم ملی والیبال کشورمان در این دو دیدار از سعید معروف، عادل غلامی، محمد موسوی، عبدالرضا علیزاده، شهرام محمودی، فرهاد قائمی و مجتبی میرزاجانپور در ترکیب ابتدای مسابقه استفاده کرد. عکس های منتشر شده از حواشی این دیدار در سایت فدراسیون جهانی و فدراسیون والیبال ایران را در زیر می بینید.
 
ایران آمریکا
 
ایران آمریکا
 
ایران آمریکا
 
ایران آمریکا
 
ایران آمریکا
 
ایران آمریکا
 
ایران آمریکا
 
ایران آمریکا
 
ایران آمریکا
 
ایران آمریکا
 
ایران آمریکا
 
 
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه