تاریخ انتشار : یکشنبه, 03 آبان 1394 09:50. توفان پاتریشیا تنها طی 30 ساعت شاهد تشدید قدرت خود بوده و سرعت آن از 80 مایل در ساعت (129 کیلومتر در ساعت) به حدود 200 مایل در ساعت رسید. "اسکات کلی"، فضانورد حاضر در ایستگاه فضایی بین المللی، تصاویری باورنکردنی از توفان پاتریشیا را ثبت کرده است. این توفان با بادهایی که سرعت برخی از آنها به حدود 200 مایل در ساعت (321 کیلومتر در ساعت) می رسد قوی‌ترین توفان ثبت شده در تاریخ است. نقطه اوج قدرت این توفان غرب مکزیک را تحت تاثیر قرار داد. 22 اکتبر. توفا ...

تصاویر فضایی وحشتناک از توفان پاتریشیا

تاریخ انتشار : یکشنبه, 03 آبان 1394 09:50


توفان پاتریشیا تنها طی 30 ساعت شاهد تشدید قدرت خود بوده و سرعت آن از 80 مایل در ساعت (129 کیلومتر در ساعت) به حدود 200 مایل در ساعت رسید.

"اسکات کلی"، فضانورد حاضر در ایستگاه فضایی بین المللی، تصاویری باورنکردنی از توفان پاتریشیا را ثبت کرده است. این توفان با بادهایی که سرعت برخی از آنها به حدود 200 مایل در ساعت (321 کیلومتر در ساعت) می رسد قوی‌ترین توفان ثبت شده در تاریخ است. نقطه اوج قدرت این توفان غرب مکزیک را تحت تاثیر قرار داد.

اخبار,اخبار علمی,تصاویر فضایی وحشتناک از توفان پاتریشیا

 22 اکتبر


 توفان پاتریشیا تنها طی 30 ساعت شاهد تشدید قدرت خود بوده و سرعت آن از 80 مایل در ساعت (129 کیلومتر در ساعت) به حدود 200 مایل در ساعت رسید. این قوی‌ترین توفانی است که در جنوب شرقی اقیانوس آرام و نیمکره غربی کره زمین به ثبت رسیده است. 

اخبار,اخبار علمی,تصاویر فضایی وحشتناک از توفان پاتریشیا

 24 اکتبر


برخی کارشناسان معتقدند قدرت توفان پاتریشیا باید به عنوان یک توفان درجه 7 در نظر گرفته شود و این در شرایطی است که شدت توفان ها تا درجه 5 دسته بندی می شوند. بر همین اساس، پاتریشیا از سطح قدرتی مشابه با ابرتوفان سهمگین "هایان" برخوردار است که در سال 2013 کشور فیلیپین را درنوردید.

اخبار,اخبار علمی,تصاویر فضایی وحشتناک از توفان پاتریشیا

 

اخبار علمی - عصرایران

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه