برنامه و نتایج کامل مسابقات فوتبال جام باشگاههای آسیا 2015 + جدول

مرحله مقدماتی گروهی جام باشگاههای آسیا 2015 با حضور پرسپولیس، تراکتورسازی، نفت و فولاد چها تیم ایرانی در هشت گروه از اسفند ماه آغاز شده است.

جام باشگاههای آسیا



در ادامه جدول نتایج بازی های لیگ قهرمانان آسیا 2015 در هشت گروه که تیم های پرسپولیس، تراکتورسازی، فولاد و نفت نیز در آن حضور دارند را مشاهده می فرمائید.

نتایج و برنامه کامل گروه A

 

سه‌شنبه ۰۵ اسفند ۱۳۹۳
1فیلمپرسپولیس30لخویای قطر18:30آزادی
2 النصر عربستان11بنیادکار20:55King Fahd International Stadium
سه‌شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۳
3 فیلمبنیادکار01پرسپولیس16:30Bunyodkor
4 لخویای قطر11النصر عربستان18:45abdullah bin khalifa
سه‌شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۳
5
بنیادکار01لخویای قطر16:30Bunyodkor
6
النصر عربستان--پرسپولیس21:00King Fahd International Stadium
چهارشنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۴
7
پرسپولیس--النصر عربستان18:30آزادی
8
لخویای قطر--بنیادکار20:00abdullah bin khalifa
چهارشنبه ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۴
9
بنیادکار--النصر عربستان18:30Bunyodkor
10
لخویای قطر--پرسپولیس20:00abdullah bin khalifa
چهارشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۴
11
پرسپولیس--بنیادکار18:30آزادی
12
النصر عربستان--لخویای قطر22:30King Fahd International Stadium

جدول رده‌بندی گروه A

ردیفتیمبازی 
بردمساویباختگل زدهگل خوردهتفاضل گلامتیاز
1پرسپولیس22004046
2النصر عربستان20202202
3بنیادکار201112-11
4لخویای قطر201114-31

 


نتایج و برنامه کامل گروه B

 

سه‌شنبه ۰۵ اسفند ۱۳۹۳
1 پاختاکور21نفت تهران15:00Pakhtakor Markaziy Stadium
2 العین امارات00الشباب عربستان18:30Hazza Bin Zayed
سه‌شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۳
3 نفت تهران11العین امارات18:00آزادی
4 الشباب عربستان22پاختاکور20:50King Fahd
چهارشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۳
5
پاختاکور--العین امارات15:30Pakhtakor Markaziy Stadium
6
نفت تهران--الشباب عربستان18:00تختی تهران
سه‌شنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۴
7
العین امارات--پاختاکور19:45Hazza Bin Zayed
8
الشباب عربستان--نفت تهران22:05King Fahd
چهارشنبه ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۴
9
نفت تهران--پاختاکور19:00تختی تهران
10
الشباب عربستان--العین امارات22:10King Fahd
چهارشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۴
11
پاختاکور--الشباب عربستان18:00Pakhtakor Markaziy Stadium
12
العین امارات--نفت تهران20:00Hazza Bin Zayed

جدول رده‌بندی گروه B

 

ردیفتیمبازی 
بردمساویباختگل زدهگل خوردهتفاضل گلامتیاز
1پاختاکور21104314
2الشباب عربستان20202202
3العین امارات20201102
4نفت تهران201123-11

 


نتایج و برنامه کامل گروه C
 
چهارشنبه ۰۶ اسفند ۱۳۹۳
1 فولاد خوزستان00السد قطر16:00غدیر اهواز
2 الهلال عربستان31لوکوموتیو تاشکند21:00King Fahd
چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۳
3 لوکوموتیو تاشکند11فولاد خوزستان13:30Lokomotiv Tashkent
4 السد قطر10الهلال عربستان19:15Jassim Bin Hamad
سه‌شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۳
5
فولاد خوزستان00الهلال عربستان16:00غدیر اهواز
6
السد قطر--لوکوموتیو تاشکند19:15Jassim Bin Hamad
چهارشنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۴
7
لوکوموتیو تاشکند--السد قطر15:30Lokomotiv Tashkent
8
الهلال عربستان--فولاد خوزستان22:15King Fahd
سه‌شنبه ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۴
9
لوکوموتیو تاشکند--الهلال عربستان15:30Lokomotiv Tashkent
10
السد قطر--فولاد خوزستان20:30Jassim Bin Hamad
سه‌شنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۴
11
فولاد خوزستان--لوکوموتیو تاشکند17:30غدیر اهواز
12
الهلال عربستان--السد قطر22:25King Fahd

 

جدول رده‌بندی گروه C

ردیفتیمبازی 
بردمساویباختگل زدهگل خوردهتفاضل گلامتیاز
1السد قطر21101014
2الهلال عربستان21013213
3فولاد خوزستان20201102
4لوکوموتیو تاشکند201124-21

 


نتایج و برنامه کامل گروه D 

چهارشنبه ۰۶ اسفند ۱۳۹۳
1 نسف قرشی21تراکتورسازی16:30Markaziy Stadium Qarshi
2 الاهلی امارات33الاهلی عربستان19:55Al Rashid
چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۳
3 تراکتورسازی10الاهلی امارات16:00یادگار امام تبریز
4 الاهلی عربستان21نسف قرشی20:45King Abdullah Sports City
چهارشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۳
5
الاهلی امارات--نسف قرشی20:05Al Rashid
6
الاهلی عربستان--تراکتورسازی20:50King Abdullah Sports City
سه‌شنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۴
7
تراکتورسازی--الاهلی عربستان16:00یادگار امام تبریز
8
نسف قرشی--الاهلی امارات18:30Markaziy Stadium Qarshi
سه‌شنبه ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۴
9
تراکتورسازی--نسف قرشی18:00یادگار امام تبریز
10
الاهلی عربستان--الاهلی امارات22:00King Abdullah Sports City
سه‌شنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۴
11
نسف قرشی--الاهلی عربستان19:30Markaziy Stadium Qarshi
12
الاهلی امارات--تراکتورسازی20:10Al Rashid

جدول رده‌بندی گروه D

ردیفتیمبازی 
بردمساویباختگل زدهگل خوردهتفاضل گلامتیاز
1الاهلی عربستان21105414
2نسف قرشی21013303
3تراکتورسازی21012203
4الاهلی امارات201134-11

 


نتایج و برنامه کامل گروه E 

 

سه‌شنبه ۰۵ اسفند ۱۳۹۳
1
جونبوک موتورز00کاشیوا ریسول13:30Jeonju World Cup
2 بکامکس بین دونگ23شاندونگ لیوننگ14:30Go Dau Stadium
سه‌شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۳
3 شاندونگ لیوننگ14جونبوک موتورز11:00Jinan Olympic
4 کاشیوا ریسول51بکامکس بین دونگ13:30Hitachi Kashiwa Soccer Stadium
سه‌شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۳
5
کاشیوا ریسول21شاندونگ لیوننگ13:30Hitachi Kashiwa Soccer Stadium
6
جونبوک موتورز30بکامکس بین دونگ13:30Jeonju World Cup
چهارشنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۴
7
شاندونگ لیوننگ--کاشیوا ریسول15:30Jinan Olympic
8
بکامکس بین دونگ--جونبوک موتورز15:30Go Dau Stadium
چهارشنبه ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۴
9
کاشیوا ریسول--جونبوک موتورز14:30Hitachi Kashiwa Soccer Stadium
10
شاندونگ لیوننگ--بکامکس بین دونگ15:30Jinan Olympic
چهارشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۴
11
جونبوک موتورز--شاندونگ لیوننگ14:30Jeonju World Cup
12
بکامکس بین دونگ--کاشیوا ریسول15:30Go Dau Stadium


جدول رده‌بندی گروه E

ردیفتیمبازی 
بردمساویباختگل زدهگل خوردهتفاضل گلامتیاز
1کاشیوا ریسول21105144
2جونبوک موتورز21104134
3شاندونگ لیوننگ210146-23
4بکامکس بین دونگ200238-50

 


نتایج و برنامه کامل گروه F 
 

سه‌شنبه ۰۵ اسفند ۱۳۹۳
1 گامبا اوزاکا02گوانگژو آر و اف13:30World Exposition 70 Stadium
2 بوریرام21سئونگنام14:30New I Mobile
سه‌شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۳
3 سئونگنام20گامبا اوزاکا14:00Tancheon Stadium
4 گوانگژو آر و اف12بوریرام15:00Yuexiushan
سه‌شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۳
5
گوانگژو آر و اف01سئونگنام15:00Yuexiushan
چهارشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۳
6
گامبا اوزاکا--بوریرام13:30World Exposition 70 Stadium
سه‌شنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۴
7
سئونگنام--گوانگژو آر و اف15:00Tancheon Stadium
8
بوریرام--گامبا اوزاکا15:30New I Mobile
چهارشنبه ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۴
9
سئونگنام--بوریرام15:00Tancheon Stadium
10
گوانگژو آر و اف--گامبا اوزاکا16:00Yuexiushan
چهارشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۴
11
گامبا اوزاکا--سئونگنام14:30World Exposition 70 Stadium
12
بوریرام--گوانگژو آر و اف15:30New I Mobile


جدول رده‌بندی گروه F

ردیفتیمبازی 
بردمساویباختگل زدهگل خوردهتفاضل گلامتیاز
1بوریرام22004226
2گوانگژو آر و اف21013213
3سئونگنام21013213
4گامبا اوزاکا200204-40

 


نتایج و برنامه کامل گروه G

چهارشنبه ۰۶ اسفند ۱۳۹۳
1 بریزبن رور01بیجینگ گوان13:00Brisbane Stadium
2 سوون سامسونگ21اوراوا رد دایاموندز14:00Suwon World Cup Stadium
چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۳
3 اوراوا رد دایاموندز01بریزبن رور14:00Saitama Stadium
4 بیجینگ گوان10سوون سامسونگ15:00Workers
سه‌شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۳
5
بریزبن رور--سوون سامسونگ14:00Brisbane Stadium
6
بیجینگ گوان--اوراوا رد دایاموندز15:00Workers
چهارشنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۴
7
اوراوا رد دایاموندز--بیجینگ گوان15:00Saitama Stadium
8
سوون سامسونگ--بریزبن رور15:00Suwon World Cup Stadium
سه‌شنبه ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۴
9
اوراوا رد دایاموندز--سوون سامسونگ15:00Saitama Stadium
10
بیجینگ گوان--بریزبن رور16:00Workers
سه‌شنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۴
11
سوون سامسونگ--بیجینگ گوان11:30Suwon World Cup Stadium
12
بریزبن رور--اوراوا رد دایاموندز14:00Brisbane Stadium

جدول رده‌بندی گروه G
 
ردیفتیمبازی 
بردمساویباختگل زدهگل خوردهتفاضل گلامتیاز
1بیجینگ گوان22002026
2سوون سامسونگ21012203
3بریزبن رور21011103
4اوراوا رد دایاموندز200213-20

 


 

نتایج و برنامه کامل گروه H

 

چهارشنبه ۰۶ اسفند ۱۳۹۳
1 کاشیما آنتلرز13وسترن سیدنی13:30Kashima Soccer Stadium
2
گوانگژو اورگراند10اف سی سئول15:30Tianhe
چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۳
3 وسترن سیدنی23گوانگژو اورگراند12:00Parramatta
4 اف سی سئول10کاشیما آنتلرز14:00Seoul World Cup
چهارشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۳
5
اف سی سئول--وسترن سیدنی14:00Seoul World Cup
6
گوانگژو اورگراند--کاشیما آنتلرز15:30Tianhe
سه‌شنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۴
7
وسترن سیدنی--اف سی سئول14:00Parramatta
8
کاشیما آنتلرز--گوانگژو اورگراند14:30Kashima Soccer Stadium
سه‌شنبه ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۴
9
وسترن سیدنی--کاشیما آنتلرز14:00Parramatta
10
اف سی سئول--گوانگژو اورگراند15:00Seoul World Cup
سه‌شنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۴
11
کاشیما آنتلرز--اف سی سئول10:30Kashima Soccer Stadium
12
گوانگژو اورگراند--وسترن سیدنی16:30Tianhe
جدول رده‌بندی گروه H

 

ردیفتیمبازی 
بردمساویباختگل زدهگل خوردهتفاضل گلامتیاز
1گوانگژو اورگراند22004226
2وسترن سیدنی21015413
3اف سی سئول21011103
4کاشیما آنتلرز200214-30

 


برنامه مرحله یک شانزدهم رقابتهای لیگ قهرمانان 2015 به صورت رفت و برگشت به صورت زیر خواهد بود:

* دور رفت منطقه غرب آسیا:
29 اردیبهشت 94: تیم دوم گروه A- برنده گروه C
29 اردیبهشت 94: تیم دوم گروه C- برنده گروه A
30 اردیبهشت 94: تیم دوم گروه B- برنده گروه D
30 اردیبهشت 94: تیم دوم گروه D- برنده گروه B

* دور رفت منطقه شرق آسیا:
29 اردیبهشت 94: تیم دوم گروه E- برنده گروه G
29 اردیبهشت 94: تیم دوم گروه G- برنده گروه E
30 اردیبهشت 94: تیم دوم گروه F- برنده گروه H
30 اردیبهشت 94: تیم دوم گروه H- برنده گروه F

* دور برگشت منطقه غرب آسیا:
5 خرداد 94: برنده گروه C- تیم دوم گروه A
5 خرداد 94: برنده گروه A- تیم دوم گروه C
6 خرداد 94: برنده گروه D- تیم دوم گروه B
6 خرداد 94: برنده گروه B- تیم دوم گروه D

* دور برگشت منطقه شرق آسیا:
5 خرداد 94: برنده گروه G- تیم دوم گروه E
5 خرداد 94: برنده گروه E- تیم دوم گروه G
6 خرداد 94: برنده گروه H- تیم دوم گروه F
6 خرداد 94: برنده گروه F- تیم دوم گروه H

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه