برد رئال مادرید مقابل لوانته پیش از ال کلاسیکو + فیلم

 هفته بیست و هفتم رقابتهای لالیگای اسپانیا یکشنبه شب با برگزاری دیدار تیم‌های رئال مادرید و لوانته ادامه پیدا کرد. در این بازی که به میزبانی رئال در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو انجام گرفت شاگردان کارلو آنچلوتی با حساب 2 بر صفر از سد رقیب خود گذشتند تا با یک برد روحیه بخش به استقبال ال کلاسیکو بروند.

رئالی‌ها که سرخیو راموس و لوکا مودریچ را از ابتدا در ترکیب داشتند شروعی توفانی داشتند. در همان دقایق ابتدایی بازی کریستیانو رونالدو تیر دروازه حریف را نشانه رفت تا عطش میزبان برای رسیدن به گل نمایان شود. دقیقه 18 بازی بود که گرث بیل در یک رفت و برگشت با ضربه پای راست خود دروازه حریف را گشود. او که مثل کاسیاس و آنچلوتی قبل از بازی توسط هواداران رئال هو شده بود با گرفتن گوش‌های خود به شادی پرداخت.

رئال مادرید به حملات خود ادامه داد و در دقیقه 40 بازی به گل دوم خود نیز دست یافت. کریستیانو رونالدو از گوشه محوطه جریمه با شوتی زمینی دروازه لوانته را مورد هدف قرار داد که ضربه وی در بین راه به نوک پای گرث بیل اصابت کرد و بدون آنکه تغییر مسیر بدهد گل شد اما جالب اینکه گل به نام بیل ثبت شد.

با شروع نیمه دوم بازی تا حدی متعادل‌تر شد و لوانته اندکی جلو کشید اما باز هم این رئال بود که توپ و میدان را در اختیار داشت. بعد از اینکه ضربه کریم بنزما به تیر دروازه حریف اصابت کرد یک بار هم رونالدو توپ را به دست دروازه‌بان حریف کوبید ولی دیگر شاهد اتفاق ویژه‌ای از سوی رئالی‌ها نبودیم. در مقابل یاران لوانته در دقایق پایانی یک موقعیت خوب را در ضد حمله از دست دادند تا در نهایت بازی با همان برتری 2 بر صفر خاتمه یابد.

رئال مادرید با این برد جمع امتیازات خود را به عدد 64 رساند و بعد از بارسلونای 65 امتیازی در رده دوم جدول رده‌بندی لالیگا باقی ماند. هفته آینده (ساعت00:30 بامداد سوم فروردین) بارسلونا و رئال در نیوکمپ به مصاف هم خواهند رفت.

برای مشاهده جدول لالیگا و نتایج بازیهای هفته بیست و هفتم لالیگا لطفا روی لینک زیر کلیک کنید.

جدول و نتایج لالیگا 2015

در ادامه فیلم خلاصه بازی رئال مادرید و لوانته را مشاهده می کنید. 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه