بازیکنان پرسپولیس در فصل 95-94 + عکس

تیم پرسپولیس در فصل جدید شاهد تغیرات زیادی در ترکیب بازیکنان خود بود.از تغییر مربی تا از دست دادن کاپیتان نوری و تبدیل شدن به یک تیم جوان در این فصل از لیگ برتر می تواند امیدهای تازه تری را به طرفداران خود بدهد.

وحید حیدریه ، محمد باقر شعبانی ،محسن مسلمان ، مارکو ماریچ، کریم انصاری فرد، رامین رضائیان ،کمال الدین کامیابی نیا و فرشاد احمد زاده از بازیکنانی هستند که در این فصل وارد باشگاه پرسپولیس شده و گابریل، محمدرضا خانزاده ،افشین اسماعیل زاده، پیام صادقیان ، حمیدرضا علی عسگری ،مهدی دغاغله، مهدی جعفرپور، رضا نوروزی و محمد نوری اسامی بازیکنانی است که به تیم های دیگر انتقال داده شده اند.

تیم پرسپولیس

اگر بازیکنان حال حاضر پرسپولیس همه بضاعت این تیم باشند سرخپوشان جوانترین ترکیب اصلی خود را در 10 سال اخیر خواهند شد.در شرایط حال حاضر در ترکیب اصلی پرسپولیس تنها محسن بنگر بالای 30 سال دارد و6 بازیکن این تیم زیر 27 سال هستند.

سوشا مکانی(29)- رامین رضائیان(25)- محسن بنگر(35)- لوکا ماریچ(28)- وحیدحیدریه(22)- احمد نوراللهی(22)- کمال کامیابی نیا(27)- مهدی طارمی(22)- امید عالیشاه(23)- محسن مسلمان(24) و هادی نوروزی(29)

پرسپولیس بیرون زمین هم مرتضی قدیمی پور وشعبانی را به عنوان گلر، رضا نورمحمدی، اومانیا و بابک حاتمی را به عنوان دفاع، کفشگری هافبک دفاعی، میلاد کمندانی، فرشاد احمدزاده، و رضا خالقی فر هافبک و علی علیپور را به عنوان مهاجم دارد. نیمکت پرسپولیس امسال از سال گذشته قویتر است، ضمن این که با توجه به بضاعت ها پرسپولیس می توانست در ترکیب ثابت خود از کریم انصاری فر و جلال حسینی هم بهره ببرد اما برانکو این ترکیب را دوست نداشت.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه