ارائه آیفون 6 پارسال توسط گوگل انجام شد

آیفون 6

 

گوگل: آیفون 6 را سال پیش ما ارائه کردیم

روزنامه تلگراف نوشت: اریک اشمیت در واکنش به این سوال که با دیدن صف‌های طولانی مقابل فروشگاه‌های اپل که مشتاقانه منتظر خرید آیفون جدید هستند چه احساسی دارد؟ تنها به گفتن این جمله بسنده کرد که گوگل این فناوری‌ها را یک سال قبل عرضه کرده است، اما از بیان جزییات بیشتر خودداری کرد.

رییس اجرایی گوگل در مصاحبه با بلومبرگ گفت: این رقابت شدید به نفع میلیاردها کاربر در جهان است.

وی افزود:‌ در حقیقت من می گویم که این رقابت شدید بین اپل و گوگل در حوزه اندروید و ios مزایای بسیار زیادی برای کاربران در سطح جهان دارد. اگر شما نگاهی به نوآوری‌های اپل و گوگل بیندازید می‌بینید که این رقابت که به عقیده من نبرد تعیین کننده صنعت کامپیوتر امروز است به نفع میلیاردها نفر در سطح جهان است.

اشمیت درباره بازار جهانی گوشی‌های هوشمند استراتژی گوگل را نفوذ گسترده اعلام کرد.

آیفون 6 اندروید در حال حاضر حدود 84.7 درصد بازار گوشی‌های هوشمند را در اختیار خود دارد در حالی که سهم اپل 11.7 درصد، ویندوز موبایل هشت درصد و سیستم عامل بلک بری و دیگر سیستم‌ عامل‌ها حدود 3.6 درصد است.

وی گفت: حقیقت این است که شما می توانید سهم کوچکی از بازار را با سود زیاد در اختیار داشته باشید یا همان مقدار پول را با سهم بیشتری از بازار و سود کمتر بدست آورید. ما در استراتژی خود سهم بیشتر بازار را انتخاب کرده‌ایم.

اشمیت و جاناتان روزنبرگ، نایب رییس سابق گوگل این مصاحبه را برای تبلیغ کتاب جدید خود به نام “گوگل چطور کار می‌کند” مطرح کردند. این کتاب درباره فرهنگ، استراتژی و نوآوریها در این موتور جستجوی اینترنتی است.اگر هنوز مجردی پس کلیک کن بیا تو!!!!!!!!

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه